Nieuczciwy biznes wróżbiarski w Internecie

Już kiedyś pisałem podobny artykuł, opisujący moje doświadczenie z jasnowidzem Aronem. Dzisiaj przeczytacie o mafii ezoterycznej oraz mojej zaprzyjaźnionej wróżce ze Starachowic – mojego rodzinnego miasta w Woj. Świętokrzyskim.


Na początku, trochę o samym biznesie wróżbiarskim… Ta ezoteryczna część Internetu, która dotyczy wróżek i wróżenia z kart tarota została opanowana przez cwaniaków, którzy działają w nieuczciwy sposób na masową skalę. Kiedy wpiszecie w wyszukiwarce Google frazę „wróżka Starachowice” (wróżka Warszawa, wróżka Radom, wróżka Kielce itd.), to szybko nie natraficie na prawdziwą wróżkę, realnie znajdującą się w danym mieście. Większość wyników wyszukiwania prowadzi do stron automatycznie wygenerowanych przez boty, z tak dostosowaną treścią, aby akurat pasowała poszukującemu. Wśród tych nieuczciwie przygotowanych stron, można z pewnością odnaleźć i prawdziwe wróżki, które TYLKO w nieuczciwy sposób pozyskują swoich klientów. Osobiście mam wątpliwości, czy dzwoniąc pod jeden z tych drogich (około 4-5zł/minuta) numerów premium, można porozmawiać z prawdziwą wróżką, a nie z dobrze bujającą pracownicą infolinii. Wyniki wyszukiwania pokażą Wam strony, na których wróżka Tara w tej chwili jest ze Starachowic, ale jeśli szukacie w Poznaniu, to za chwilę wróżka Tara będzie z Poznania… Wróżka Sigita teraz jest w Gdańsku, ale za chwilę wróżka Sigita będzie w Łodzi. Należy mieć wątpliwości, czy to są osoby mające jakiekolwiek pojęcie o wróżeniu. Warto również mieć świadomość, że pewnie wróżka nie ma na imię Tatiana, ani nie wygląda nawet jak osoba ze zdjęcia. Lista stron, które Was oszukują, jest bardzo długa (np. jasnowidz.co.pl, ezoplaneta.pl, wrozka.net.pl, wrozkagauri.pl).


Osobiście mam mieszane uczucia co do wróżki Otylli, która z jednej strony jest „wszędzie”, ale pośrednio sama to tłumaczy na swoich stronach i posługuje się przejrzystym sposobem rozliczania za swoje usługi. Nie mniej, chyba przyznacie, że nie jest to zbyt fair, że wróżka Otylia robi podobne opisy jak ten poniżej, ale w każdym wpisane jest inne miasto...
„Jesteś z Jędrzejowa z świętokrzyskiego a może tylko przebywasz w Jędrzejowie i masz dosyć szukania sprawdzonej tarocistki ? Być może jestem kimś kogo szukasz.”
Jeśli chcę spotkać się fizycznie z wróżką, to tego typu wróżki, wprowadzają tylko zamieszanie i sprawiają, że dłużej poszukuję właściwej osoby.
Wróżka Otylia nie tylko „jest” w całej Polsce, ale również na wielu stronach internetowych (otylia.net, blog.otylia.pl, tarot-online.pl, wróżka.com itd.).


Gdybyście chcieli skorzystać z usług sprawdzonej i doświadczonej tarocistki, to mogę polecić Wam moją przyjaciółkę Iwonę Brudkę. Prowadzi ona w Starachowicach Gabinet Usług Psychotronicznych - Ezo "Pod Skrzydłami Aniołów". Kontakt do niej, jej ofertę i cennik znajdziecie na podlinkowanej stronie internetowej. Wróżka Iwona stawia karty zarówno na spotkaniu w gabinecie, jak i telefonicznie bądź podczas wideorozmowy Skype. Jeśli przebywacie w Świętokrzyskim i macie niedaleko, to może warto odwiedzić gabinet Pod Skrzydłami Aniołów w Starachowicach. Jeśli nie, to zachęcam do skorzystania z sesji Tarota na odległość. Będzie ona tak samo skuteczna, jak podczas fizycznego spotkania.

Osobiście nigdy nie chciałem poznać swojej przyszłości ani nie bardzo interesowały mnie odpowiedzi na jakieś prozaiczne pytania dotyczące życia codziennego. Nie mniej, od dawna ciekawi mnie temat reinkarnacji oraz karmy, którą musimy przepracować w aktualnym życiu.

To jest odpowiedź Iwony, na pytanie o moje poprzednie wcielenia:

„Twój rozwój w obecnym wcieleniu zastał przyspieszony, a nawet skierowany w odpowiednim kierunku. Masz obecnie bardzo dobre warunki, aby nadrobić i nauczyć się tego, co zaniechałeś w ostatnich żywotach.
Twoja dusza nauczyła się łapać okazje we wszystkich sytuacjach. Zrozumiałeś, że nic nie trwa wiecznie i że momentami nie będziesz „pasować” do niektórych chwil, dlatego duchowo je akceptujesz.
To wcielenie, które się ujawniło wskazuje na bycie kobietą. Żyłeś w dostatku. Wykonywałeś odpowiedzialną pracę. Możliwe nawet, że do twoich obowiązków było czuwać nad miejscem jakiegoś kultu. Zdobyłeś jakieś umiejętności, które na tamte czasy były jakaś tajemnica lub niedostępne dla przeciętnej osoby.
Co jest ważne, w poprzednim życiu zaniedbałeś miłość i szacunek do samego siebie. Wciąż nie wierzysz w siebie tak, jak powinieneś. Negujesz siebie. Często masz obawy co do słuszności własnych poczynań, choć wiesz, że wiele spraw poszło w dobrym kierunku. Teraz ważna jest prawidłowa cierpliwość.
Dużo mądrości i prawości zostało Ci po tym wcieleniu. Zostawiłeś dużo dobrej karmy.
W tamtym czasie urodziłeś się jako dziewczynka w dość zamożnej rodzinie. Gdy twój wiek wskazywał gotowość do ślubu, tak też się stało. Z małżeństwa pierwsze: syn i później parę córek. Za twojego żywota toczyły się bitwy. W wieku średnim zakochałaś /eś się w jakimś mężczyźnie, obcokrajowcu. Z tego romansu było dziecko. Dożyłeś wieku późnego. Odszedłeś nie chorując.”


W odpowiedzi na moje dodatkowe pytania dowiedziałem się, że:

„Pokazał się 17 wiek opisywanego wcielenia. Państwo Francja lub Anglia. Ewentualnie żyjesz wtedy w tych dwóch państwach lub coś Cię z jednym z nich mocno łączyło (może ta miłość ... pamiętasz... cudzoziemiec). Dusza jest doświadczona i mądra. To minimum piąte lub z liczbą 5* wcielenie”.


Gdybyście chcieli dowiedzieć się coś równie ciekawego o sobie bądź poznać przewidywania co własnej przyszłości, to zachęcam do kontaktu z Iwonką :)
1 komentarz: