O mnie

  

    Hej, jestem Grzegorz. Utożsamiam się z WWO i jestem typem ENTJ-T, według jednego z najdokładniejszych testów osobowości.

    Od zawsze poszukuję czegoś co pozwoli mi czuć się wolnym i żyć na godnym poziomie. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie chciałem pracować w tym zawodzie. Przeszedłem już dość długą i krętą ścieżkę zawodową, ale niestety żadna praca nie zatrzymała mnie przy sobie na dłużej. Raz pracowałem jako magazynier, innym razem jako grafik komputerowy i dziennikarz. Później jako operator wózka widłowego, po czym jako specjalista ds. marketingu i handlu. Następnie zostałem monterem pojazdów samochodowych, a po tym przedstawicielem handlowym. Raz wskoczyłem gdzieś na stanowisko stażowe dziennikarza, a później znowu wyjechałem do Anglii pracować na magazynach. Trochę dłużej udało mi się posiedzieć na własnej działalności, na której prowadziłem swoje sklepy internetowe, ale przyznam, że więcej spokoju miałem kiedy handlowałem na targowiskach, czy prowadziłem mały sklepik w budce po kurczakach ;-) Ostatnio znowu, moja nauka programowania w języku python, doprowadziła do mojego zatrudnienia jako wdrożeniowca systemów rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, kontroli strażników itd. we wrocławskiej spółce, obsługującej wiele znanych firm. 

    Od dziecka testowałem różne sposoby zarabiania w Internecie. Jakieś klikania w reklamy, kraniki kryptowalut, wypełnianie ankiet, handel domenami internetowymi, blogi internetowe i reklamy adsense, piramidy finansowe itd.

Z przedsięwzięć biznesowych, ostatnio czas poświęcam rozwojowi kanałów na YouTube oraz delikatnie handlowi wirtualnymi ziemiami.

    Od 2012r bardzo dużo czytam. Do 2015/2016r to nawet do przesady. Średnio mi wychodziło około 80 książek rocznie. Pochłaniałem książki z takich dziedzin jak: dietetyka, zdrowie, kulturystyka i fitness, psychologia, seksuologia, biznes i finanse, fizjoterapia, medycyna niekonwencjonalna, technologie informatyczne itd. - to tylko zarys głównych zagadnień.

    Z takich ciekawszych rzeczy, które robiłem, to handlowałem kryptowalutami, kopałem kryptowaluty, nagrywałem filmy z powietrza latając dronem, trenowałem parkour i kalistenikę, wiele razy rzuciłem ciężki nałóg palenia papierosów, przeprowadziłem 7-dniową głodówkę na samej wodzie, czy manipulowałem w znacznym stopniu własną wagą.

    Warto bym się przy okazji nieco zabezpieczył, dlatego chcę żebyście wiedzieli, że treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszystkie działania podejmujecie na własne ryzyko :-)


Niektóre z moich projektów:

Relaxing Music forStress Relief – to jeden z moich kanałów na YouTube, na którym udostępniam muzykę relaksacyjną na licencji umożliwiającej dowolne wykorzystanie pod warunkiem uwzględnienia autora (źródła pochodzenia). Znajdziecie tutaj zarówno uspakajające dźwięki natury, muzykę do medytacji, snu, yogi, ale także szumy do usypiania niemowlaków i muzykę uspakajającą zwierzęta.

Music For Free Use – pełni rolę anglojęzycznej witryny, będącej zbiorem muzyki relaksacyjnej, którą publikuję na moim kanale YouTube „RelaxingMusic for Stress Relief”. Kategorie ułatwiają wyszukiwanie interesujących nas dźwięków (śpiew ptaków, szum strumyka, fortepian itd.).

Relaxing Music forStress Relief na Facebooku – facebookowa strona powiązana z kanałem na YouTube. Będą tutaj pojawiać się informacje o nowych utworach na kanale YouTube.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz