Vider.info nie działa?

Wiele osób trafia na mojego bloga, poszukując informacji dlaczego „Vider nie działa” oraz poszukując stron podobnych jak vider. W większości wypadków strona vider.info działa. Pozostaje zastanowić się, dlaczego akurat Wy nie możecie z niej skorzystać.

Przeglądarki internetowe.

Sprawdźcie różne przeglądarki internetowe. Jeśli nie działa Wam film w Operze, to sprawdźcie w Firefoxie, albo Chrome.Blokowanie reklam (AdBlock).

Część adbloków może zakłócać prawidłowe działanie witryny i utrudniać uruchomienie filmu, ale niektóre programy do blokowania reklam świetnie współpracują z viderem.

Aby sprawdzić, czy to nie wina wtyczki, powyłączajcie je na czas testów, albo na stałe dla tej witryny.Przeciążony serwer.

Możliwe, że z jakiegoś powodu użytkownicy „rzucili się” na oglądanie filmów i w tym momencie serwery są przeciążone. Spróbujcie obejrzeć film w innym terminie.Nie działa ten jeden konkretny film.

Może po prostu ten film został pousuwany z serwerów hostujących i nie da się go tutaj obejrzeć. Zanim zaczniecie zastanawiać się, dlaczego vider nie działa, to warto sprawdzić, czy da się obejrzeć jakieś inne ciekawe filmy na tym serwisie.Inny komputer.

Jeśli macie możliwość skorzystać z innego komputera, to sprawdźcie działanie vider.info na innym sprzęcie.Brak odpowiednich wtyczek.

Prawdopodobnie większość serwisów z najnowszymi filmami online wymaga do działania wtyczki „Adobe Flash Player” lub czegoś pokrewnego. Dużo rzadziej, ale wciąż spotyka się witryny, w których konieczne jest zainstalowanie Apletów Javy (Java Sun).

Sprawdźcie, czy posiadacie niezbędne wtyczki i doinstalujcie to co będzie niezbędne.Na tę chwilę to wszystko, co przychodzi mi do głowy. Możecie opisać swoje problemy z odtwarzaniem filmów w komentarzach. Jeśli będę miał pomysł na rozwiązanie problemu, to dam znać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz