Gdzie za darmo oglądać najnowsze filmy online?

    Niezależnie od tego, czy będą to filmy akcji, komedie, horrory czy może filmy dokumentalne, to raczej większość z nas lubi czasem sobie coś obejrzeć. Jedni preferują kino, inni znowu Netflixa czy po prostu YouTube.


Zdjęcie autorstwa Pietro Jeng z Pexels


Jeśli masz problem z Viderem to kliknij tutaj: Vider.info nie działa?


Starsze filmy.

    Ekranizacje, które nie są już nowościami i mają kilka lat, można zazwyczaj z łatwością znaleźć w Internecie, chociażby na popularnym serwisie CDA.pl. Jeśli nie poszukujecie najnowszych hitów, to z pewnością znajdziecie dla siebie jakiś film romantyczny, przygodowy, czy bajki dla dzieci.

Najnowsze i najpopularniejsze filmy online.

    Artykuł ten ma właśnie za zadanie dostarczyć Wam mało znane miejsca w sieci, z ogromną bazą megahitów, które dopiero pojawiły się w kinach. Znajdziecie na tych stronach całe filmy z lektorem, napisami, albo nawet jeszcze nieprzetłumaczone wersje kinowe.

    Zanim rzucicie się w wir oglądania polecanych filmów i seriali, to mała uwaga. Każda z tych stron będzie próbowała zasypywać Was reklamami przed rozpoczęciem filmu. Uczciwie byłoby sobie pooglądać te reklamy, ale jeśli będziecie mieli ich dość to... Warto najpierw przyjrzeć się zachowaniu i sposobie działania strony. Zazwyczaj po wybraniu filmu, otwierana jest nowa zakładka z odtwarzaczem w przeglądarce i to na tej stronie dopiero będziecie oglądać film. Możliwe, że wiele razy po kliknięciu przycisku "play", będą otwierały się nowe okna z reklamami. Proponuję ich nie oglądać i nawet nie pozwalać im by się do końca załadowały. Skuteczne będzie zamykanie kart z reklamami poprzez skrót klawiszowy CTRL+W (działa w systemach windows). Z obserwacji komentarzy pod filmami widzę, że część ludzi myśli, że muszą wchodzić w interakcje z tymi reklamami, a to jest totalny błąd. Czasem czytam, jak ktoś w komentarzach napisał, że gdzieś się zarejestrował, podał swojego maila czy numer telefonu. To co najmniej nieodpowiedzialne. Reklamy zamykamy. Jeśli macie zainstalowany w przeglądarce jakiś dodatek zamykający reklamy typu "AdBlock" to on być może upora się za Was z częścią reklam. Jeśli zamiast załadować się Wam strona z filmami, otworzy się strona z weryfikacją CAPTCHA, typu "Nie jestem robotem', to wystarczy odświeżyć tę stronę. Nie trzeba się bawić z tą weryfikacją :)

    Jeśli film był dodany w ciągu ostatniego roku, a będziecie mieć jakiś problem go odtworzyć, to zazwyczaj będzie oznaczać, że coś robicie źle i musicie lepiej ogarnąć działanie danej strony :)

Lista najlepszych stron z całymi filmami online:

  1. http://www.efilmy.tv

  2. https://ekino-tv.pl

  3. https://zerion.cc - Duży plus za to, że można z łatwością pobrać swój ulubiony film :)

  4. https://dudeplayer.com/

  5. https://bajeczki.org

  6. https://vizjer.pl (Polecam!) - dodane 12.09.21

Na tych stronach najlepiej szukać filmów z użyciem google:

Otwieracie google.pl i wpisujecie "site:nazwastrony.pl nazwafilmu". Wpisujcie bez cudzysłowia.

  1. https://vider.info – "site:https://vider.info Tomb Rider"

  2. https://zaq2.pl – "site:https://zaq2.pl pokemony"

Dla tych, którzy mnie nie zrozumieli, to zobaczycie, o co chodzi w działaniu, po kliknięciu w TEN LINK

Strony, które raz działają, a raz nie, ale można znaleźć na nich coś fajnego:

  1. https://movieneo.com

  2. https://iitv.info

--Update z  12.09.21--

Dla osób, którym nie przeszkadza oglądanie w obcym języku:

https://fmovies.to/country/poland

----------  

  W poszukiwaniu filmów można również przeszukać popularny serwis chomikuj.pl, ale by obejrzeć bądź pobrać film, trzeba będzie zazwyczaj wykupić transfer.

    Warto wiedzieć, że dzięki serwisowi Allegro.pl i różnym nie do końca uczciwym praktykom sprzedających, możemy za niewielkie pieniądze wykupić dostępy premium w najpopularniejszych serwisach takich jak netflix, cda, youtube.

Miało być o filmach, ale muzykę możecie pobierać tutaj: http://ulub.pl

Jeśli spodobał Ci się artykuł i masz ochotę docenić moją pracę, możesz "rzucić mi piątaka", klikając przycisk "Postaw kawę" poniżej:

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Każda kwota ma znaczenie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz