Ruch Wolne Wybory jako szansa na normalność w kraju

Jeśli należysz do grona ludzi świadomych, że obecna pandemia jest fałszywa i chcesz dołączyć do grona ludzi, którzy są gotowi walczyć o wolność osobistą i wolność Polski, to zachęcam do zainteresowania się ruchem WOLNE WYBORY.
Założycielem ruchu i jego Przewodniczącym jest profesor Uniwersytetu Opolskiego Włodzimierz Korab-Karpowicz. Celem jest stworzenie ogólnopolskiej organizacji, która będzie zdolna stanąć do wyborów i w sposób legalny przejąć w Polsce władzę.


Przytoczę poniżej kilka istotnych informacji, ale zachęcam do zapoznania się ze szczegółami tej inicjatywy na stronie internetowej WOLNYCH WYBORÓW.


Do zasad, które wyznają członkowie tej grupy, zaliczamy:

"

– Działać dla dobra wspólnego, a nie dla własnego.

– Wybierać najlepszych spośród Polek i Polaków, a nie siebie samych.

– Bronić wolności osobistej i suwerenności Polski oraz dbać o polski interes narodowy

"


Na stronie internetowej Wolnych Wyborów znajduje się wezwanie:

"(...) Polska, zamiast być suwerennym państwem coraz wyraźniej znajduje się pod kontrolą obcych interesów, oraz że, pod wpływem kolejnych restrykcji i obostrzeń coraz bardziej tracimy naszą osobistą wolność, należy znaleźć drogę, która ponownie doprowadzi nas DO WOLNOŚCI. Tą drogą jesteśmy my sami. Nikt za nas nic nie zrobi. Musimy stworzyć organizację. Musimy wybrać spośród nas najlepszych ludzi – takich, którzy ze względu na swój charakter, nieugiętość i wiedzę nie ulegną obcym wpływom i będą bronić polskich interesów oraz naszej wolności i suwerenności. Zapraszamy do czynu".


Wśród najbliższych planów, jakie mają Wolne Wybory, są:

"

- Zebrać siłę 20,000 ludzi w grupach i oddziałach w całej Polsce.

- Wybrać przedstawicieli regionalnych oraz ekspertów z różnych dziedzin.

- Stworzyć zespoły ekspertów, platformę medialną oraz zaplecze prawne i prasowe.

"

W dalszych planach jest natomiast:

"

- Wejść do Sejmu i Senatu oraz władz lokalnych i stać się główną siłą w Polsce.

- Zdobyć władzę dla Dobra Wspólnego oraz doprowadzić do pozytywnych zmian w kraju i na świecie.

- Uratować upadającą cywilizacyjnie Europę, ukrócić korupcję i działanie obcych sił antycywilizacyjnych zniewalających ludzkość oraz w oparciu o prawdę, dobro, piękno i miłość budować światową cywilizację dla dobrobytu, postępu i wolności całej ludzkości.

"

Na koniec... Czy przy takim wezwaniu, można nie chcieć stać się częścią Wolnych Wyborów?:

"Drodzy Rodacy ! Kochamy Polskę !

Inicjatywa Wolne Wybory powstała, bo mamy dość nierządu, kłamstw i wymiany pionków!

Jeśli chcesz mieć wpływ na politykę Państwa, która decyduje o Twoim Życiu- zgłoś się do Nas! Szukamy Lwic i Lwów gotowych do walki o Wolną Polskę ! Zgłaszajcie się"


Moim zdaniem, ta inicjatywa może być obecnie najlepszym, legalnym wyjściem z obecnej sytuacji, dlatego zachęcam wszystkich, podobnie myślących ludzi, aby dołączali do ruchu. W tej chwili członkostwo nie wiąże się z żadnymi składkami, a macie szansę pomóc w naprawie Polski.


Aby wyrazić chęć przystąpienia do Stowarzyszenia Wolne Wybory, należy pobrać, wydrukować, wypełnić, podpisać, zeskanować i wysłać DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ na adres mailowy: info@wolnewybory.org


Jeśli spodobał Ci się artykuł i masz ochotę docenić moją pracę, możesz "rzucić mi piątaka", klikając przycisk "Postaw kawę" poniżej:

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Każda kwota ma znaczenie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz