Revolut – błąd podczas zakładania konta.

W skrócie, Revolut to aplikacja, w której możemy posiadać konta bankowe w wielu walutach. Oferuje ona możliwość dodania wirtualnych kart płatniczych, które pozwalają na przeliczanie jednych walut na inne, po korzystnym kursie. Można do niej zamówić również fizyczną kartę płatniczą prepaid, czyli działającą na zasadzie doładowań. Karta fizyczna pełni dokładnie te same funkcje jak zwykłe karty debetowe.


O błędzie.

Podczas zakładania konta na witrynie internetowej Revolut, po zatwierdzeniu numeru telefonu, pojawiał mi się błąd:

"Ups! Coś poszło nie tak.

Collections with mixed type values are not supported, odd element is MT"

W Polskim internecie znalazłem tylko jedno zapytanie na ten temat, w dodatku bez odpowiedzi. Pobieżne przejrzenie pomocy technicznej Revoluta, również nic nie dało.

Rozwiązanie.

Wygląda na to, że błąd występuje jedynie podczas rejestracji w witrynie internetowej. Mnie udało się przez przypadek przejść ten proces, wytrwale zamykając komunikat o błędzie i powtarzając operację. Ale jest ponoć łatwiejszy sposób...

Na zagranicznych stronach internetowych użytkownicy piszą, że wystarczy pobrać aplikację Revolut bezpośrednio ze sklepu Play, a cały proces w aplikacji mobilnej odbywa się bezproblemowo :)
Tak więc jeśli napotkacie podobny problem, a uda Wam się wcześniej natknąć na ten artykuł to zaoszczędzicie sobie zmartwień i kilku minut życia ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz