Ile można zarobić na wypełnianiu ankiet?

    Kuszony łatwością dorobienia sobie małej sumki do wypłaty, podchodziłem do tej formy zarobku kilka razy w życiu. Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego szybko z tym kończyłem, zachęcam do przeczytania artykułu :)


Zdjęcie autorstwa Alex Green z Pexels


Jakie są realne zarobki na wypełnianiu ankiet?

    Od razu rozczaruję większość z Was. Średnio Wasze zarobki raczej nie przekroczą 3zł za godzinę pracy. Podkreślę, że się nie pomyliłem. Kwota to trzy złote za godzinę wypełniania ankiet. Wiem, pewnie niektórym z Was już się świat zawalił, bo widzieliście reklamy, że można dostać 20zł za ankietę, a tu taka informacja... Być może 2 razy w miesiącu trafi się jakaś lepiej płatna ankieta, ale zwykle będzie tak czasochłonna, że przelicznik pozostanie podobny. Dodatkowo wiele ankiet jest skonstruowanych tak, że poświęcimy dużo czasu, zanim wyskoczy nam komunikat, że nie pasujemy do dalszej części ankiety... Oczywiście, nikt nam za ten stracony czas nie zapłaci.

Ile można miesięcznie zarobić?

    Tak naprawdę to dużo zależy od Was. Myślę, że będzie to od kilkunastu do kilkuset złotych miesięcznie. Aby zwiększyć swoją szansę na zarobienie większej ilości pieniędzy, to należy zarejestrować się w różnych serwisach dostarczających ankiety. Bardzo często będzie tak, że w niektórych witrynach, w ciągu miesiąca, nie osiągniemy minimalnego pułapu do wypłaty i będziemy musieli jeszcze popracować, by przelać pieniążki na swoje konto.

Zarabianie na ankietach. Dla kogo taka forma zarobku?

    Moim zdaniem to tylko dla osób, które nie mają w ogóle lepszego pomysłu na siebie i które mają dużo czasu. Dodam, że dla osób, które nie cenią swojego czasu, albo myślą, że ankiety to jedyny sposób zarabiania w Internecie, którego moją się podjąć.

Do kogo kierowane są ankiety?

    Moje doświadczenia wskazują, że firmy przeprowadzające ankiety / badania rynku, najczęściej adresują swoje pytania do kobiet po 30-stce, mieszkających w średnich i dużych miastach. Być może nie będzie to fair w stosunku do agencji ankieterskich, ale zachęcam by nawet mężczyźni wypełniali ankiety podając się za kobiety :)

Czy ankiety można wypełniać na "pałę"?

    Czasem tak. Czasem nie. Zdarza się, że w ankietach znajdują się "pułapki", po których łatwo stwierdzić, że wypełniający nawet nie przeczytał treści pytań lub odpowiedzi. Prowadzi to do wykluczenia z tej ankiety. Jeśli takie pytanie było "stosunkowo daleko", to czas poświęcony na ten sposób wypełniania był czasem straconym.

Jeśli spodobał Ci się artykuł i masz ochotę docenić moją pracę, możesz "rzucić mi piątaka", klikając przycisk "Postaw kawę" poniżej:

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Każda kwota ma znaczenie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz