Covid-19, grypa czy może zapalenie płuc? Poznaj różnice.

    Z pewnością nie wszyscy biegają do lekarzy, a w czasach PLANdemii wiele osób obawia się, że wizyta u doktora może skończyć się przymusową hospitalizacją, albo inną formą ograniczenia wolności. Niestety teraz nie ma już praktycznie grypy, bo prawie wszystkim wpisują covida. Artykuł stanowi porównanie objawów Covid-19, sezonowej grypy, grypy jelitowej, zwykłego zapalenia płuc oraz bezobjawowego zapalenia płuc.

Wprowadzenie.

Artykuł powstał jako zlepek różnych danych, które udało mi się znaleźć w Internecie. Ma on pomóc w rozpoznaniu, czy objawy dotyczą Covid-19, czy zwykłej grypy, grypy żołądkowej czy nietypowego zapalenia płuc. Tutaj powinienem powiedzieć, że jest to porada niemedyczna, że nie zastąpi ona specjalistycznych badań i że nie biorę odpowiedzialności za to, jakie decyzje podejmiecie po przeczytaniu tego tekstu.

Jak wyleczyć Covid-19, grypę lub zapalenie płuc?

Wystarczy leżeć w łóżku, wypoczywać, pić dużo wody, wzmacniać organizm zdrową dietą i suplementami diety. W każdym przypadku pomogą nam naturalne antybiotyki, ale w przypadku zapalenia płuc mogą okazać się one niezbędne. Najlepszym antybiotykiem będzie prawdopodobnie czosnek, ale mamy także np. cebulę, miód, cytrynę, kurkumę, chrzan, imbir itd. Niech każdy kieruje się własnym rozumem ;-)

Poniższa tabela zawiera ogólne dane dotyczące występowania takich objawów jak: trudności z oddychaniem, ból w klatce piersiowej, kaszel, osłabienie, czas trwania objawów, ból mięśni, nudności, wymioty, gorączka, ból gardła, ból głowy, ból brzucha, jak szybko się rozwija?, biegunka, utrata smaku lub węchu, zatkany nos, wydzielina w nosie. Porównuje ona objawy Covid-19 w stosunku do innych, podobnych w objawach chorób.


Jeśli spodobał Ci się artykuł i masz ochotę docenić moją pracę, możesz "rzucić mi piątaka", klikając przycisk "Postaw kawę" poniżej:

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Każda kwota ma znaczenie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz